Київський жіночий гандбольний клуб «Спартак» очима вболівальників.


Цей блог створений людьми, які активно підтримують «Спартак», які пишаються ним та завжди залишаються з клубом. Людьми, які своєю підтримкою вселяють у гравців надію та прагнення до перемог, людьми, що ще тільки починають разом із командою свій шлях до мети, шлях до великих перемог та уславлення міста Києва!

На цьому блозі Ви зможете дізнатись цікаві відомості про клуб, його історію,розклад майбутніх матчів.

Дещо з того, що, можливо, Вас дуже здивує і спонукатиме приходити на матчі, або просто цікавитись гандболом та «Спартаком».

Тож, як то кажуть, ласкаво просимо!

Ти нам потрібен!!!

За тих, хто не раз прославляв твоє місто! За тих, хто готовий і зараз робити усе, для того, щоб про Київ і Україну говорили у світі! За тих, хто чекає тебе на трибунах! За спорт! За гандбол! За величний і уславлений жіночий гандбольний клуб «Спартак» Київ! Саме твоя підтримка потрібна команді, саме твоя присутність, саме твій голос! Якщо ти патріот своєї країни, якщо ти патріот свого міста, якщо ти любиш спорт та поважаєш історію, ти неодмінно маєш бути серед нас! Ти потрібен місту, ти потрібен команді! Щоб обєднати наші серця, голоси, руки! Щоб про нас почули у світі! Щоб у твоїй душі зародилася надія і віра! І, щоб відчути себе єдиним цілим, єдиним народом!
Ми українці! Ми кияни! Ми варті того, щоб про нас говорили! Гандбольний клуб «Спартак» Київ вартий того, щоб перемагати! І йому потрібна твоя підтримка! Чекаємо…