Київський жіночий гандбольний клуб «Спартак» очима вболівальників.


Цей блог створений людьми, які активно підтримують «Спартак», які пишаються ним та завжди залишаються з клубом. Людьми, які своєю підтримкою вселяють у гравців надію та прагнення до перемог, людьми, що ще тільки починають разом із командою свій шлях до мети, шлях до великих перемог та уславлення міста Києва!

На цьому блозі Ви зможете дізнатись цікаві відомості про клуб, його історію,розклад майбутніх матчів.

Дещо з того, що, можливо, Вас дуже здивує і спонукатиме приходити на матчі, або просто цікавитись гандболом та «Спартаком».

Тож, як то кажуть, ласкаво просимо!

неділя, 19 серпня 2012 р.

Три українських клуба жіночої суперліги дізналися своїх суперників у єврокубках

У вівторок, 24 липня, в штаб-квартирі ЄГФ у австрійському Відні відбулося жеребкування жіночого і чоловічого Кубка ЄГФ і Кубка виклику. П'ять із семи колективів, які представлять Україну на євроарені в сезоне-2012/13, дізналися своїх суперників.
Чемпіон України ужгородські «Карпати», які, нагадаємо, стартують у другому за значимістю євротурнірі кубку ЄГФ з 1/32 фіналу, зустрінуться з клубом «Етара-64» (Велико-Тирново, Болгарія). Матчі заплановані на 13/14 (в Ужгороді) і 20/21 жовтня. Переможця дуелі в 1/16 фіналу чекає клуб «Раднічкі» (Крагуєвац, Сербія), а поєдинки пройдуть 10/11 і 17/18 листопада.

Херсонська «Дніпрянка» в 1/16 фіналу Кубка виклику зустрінеться з «Політехнікою» (Кошалін, Польща). Базові дати протистояння 10/11 і 17/18 листопада. У першому матчі господарями майданчика будуть польські гандболістки.
Київський «Спартак» старт у Кубку виклику візьме у новому календарному році з 1/8 фіналу в якості сіяної команди. Жеребкування цієї стадії змагань пройде 20 листопада. 
У Кубку кубків Україна не представлена.

Немає коментарів:

Дописати коментар