Київський жіночий гандбольний клуб «Спартак» очима вболівальників.


Цей блог створений людьми, які активно підтримують «Спартак», які пишаються ним та завжди залишаються з клубом. Людьми, які своєю підтримкою вселяють у гравців надію та прагнення до перемог, людьми, що ще тільки починають разом із командою свій шлях до мети, шлях до великих перемог та уславлення міста Києва!

На цьому блозі Ви зможете дізнатись цікаві відомості про клуб, його історію,розклад майбутніх матчів.

Дещо з того, що, можливо, Вас дуже здивує і спонукатиме приходити на матчі, або просто цікавитись гандболом та «Спартаком».

Тож, як то кажуть, ласкаво просимо!

вівторок, 18 вересня 2012 р.

Головний тренер ГК Спартак Олександр Гурський розвповідає про підготовку до сезону 2012-13 рр.


Олександр Гурський, головний тренер ГК "Спартак":

- Міжсезоння провели стабільно. Зібралися в кінці липня. Провели гарний збір у Фаросі. Щодня по три тренування. А до цього мали тільки по одному. Займалися на пляжі у нас в гідропарку. Зіграли спаринг з командою із Польщі, дівчата по 16 років. Гомель приїжджав, зіграли дві гри.

Команда помінялася на 50%. Залишилися Приходько, Матвієнко, Філь - це 91-й рік і Маркушева, Чирко - 92-го. Прийшло сім дівчат 1995 року народження. А в нас ще й єврокубки. Тому з часом ще будемо укомплектовуватися. Хоч у "Карпатах" теж був відтік основних гравців та кістяк зберегли. В "Податкової" такі ж проблеми, як і в нас. "Галичанка" з року в рік додає і цього року вони ще більше підросли.

Немає коментарів:

Дописати коментар