Київський жіночий гандбольний клуб «Спартак» очима вболівальників.


Цей блог створений людьми, які активно підтримують «Спартак», які пишаються ним та завжди залишаються з клубом. Людьми, які своєю підтримкою вселяють у гравців надію та прагнення до перемог, людьми, що ще тільки починають разом із командою свій шлях до мети, шлях до великих перемог та уславлення міста Києва!

На цьому блозі Ви зможете дізнатись цікаві відомості про клуб, його історію,розклад майбутніх матчів.

Дещо з того, що, можливо, Вас дуже здивує і спонукатиме приходити на матчі, або просто цікавитись гандболом та «Спартаком».

Тож, як то кажуть, ласкаво просимо!

неділя, 13 травня 2012 р.

В Ужгороді стартував заключний етап жіночої Суперліги

У першому матчі заключного з"їзного туру жіночої Суперліги київський "Спартак" здобув перемогу над криворізькою "Спартою"з рахунком 29:23. Не дивлячись на те, що "Податковий Університет" обіграв "Дніпрянку", спартаківки серйозно націлені на срібло. Наступний крок до перемоги відбудеться сьогодні о 16:30 у матчі з фактичними золотими призерами - ужгородськими "Карпатами". Через недосяжний розрив у очках (48) господарі з"їзного туру зазделегіть стали чемпіонками сезону 2011-12 р.
Цей матч ви маєте змогу подивитися в прямій онлайн трансляції о 16:30 на ужгородському телеканалі "Тиса-1"Лінк на сайт телеканалу: http://pro-tv.net/1828-tisa-1.html

Немає коментарів:

Дописати коментар